Personel

ozgur-volkan-yilmaz

Özgür Volkan YILMAZ

DAİRE BAŞKANI

Telefon :  0 (258) 296 2170
E-Posta : volkanyilmaz@pau.edu.tr

Ahmet SARGIN

Kütüphane Şube Müdürü

Telefon :  0 (258) 296 2172

E-Posta : asargin@pau.edu.tr

Nilhan SemerciNilhan SEMERCİ

Dokümantasyon Şube Müdürü

Telefon :  0 (258) 296 2175

E-Posta : nilhans@pau.edu.tr

 

Fatma uysal

Fatma UYSAL

Sekreterya

Telefon :  0 (258) 296 2170

E-Posta : fatmau@pau.edu.tr

Süreyya KURUMLUER

Kütüphaneler Arası Ödünç Kitap Sağlama (ILL) – Yazı İşleri

 Telefon :  0 (258) 296 2169

 E-Posta : skurumlu@pau.edu.tr

 

Nesrin DEMİRTAŞ

Yazı İşleri

Telefon :  0 (258) 296 2957

E-Posta : ndemirtas@pau.edu.tr

Nesrin KIRKBAŞ

Süreli Yayınlar (Basılı)

Telefon :  0 (258) 296 2287

E-Posta : nkirkbas@pau.edu.tr

 

Ramazan DAĞDAŞ

Açık Erişim – Web İşlemleri

Telefon :  0 (258) 296 2173

E-Posta : rdagdas@pau.edu.tr

Ercan İNCE

Kataloglama ve Sınıflama – Ödünç Kitap Sorunları

Telefon :  0 (258) 296 2956

E-Posta : eince@pau.edu.tr

 

Nazlı Hilal SOLMAZ

Kataloglama ve Sınıflama – Ödünç Kitap Sorunları

Telefon :  0 (258) 296 2174

E-Posta : nsolmaz@pau.edu.tr

Ümran Kandemir

Ümran KANDEMİR

Referans – Veri Tabanları – Eğitim

Telefon :  0 (258) 296 1793

E-Posta : ukandemir@pau.edu.tr

 

Gülderen Çavuş

Gülderen ÇAVUŞ

Grafik Tasarım

Telefon :  0 (258) 296 1811

E-Posta : gulderenc@pau.edu.tr

Çağla Atmaca

Çağla ATMACA

Grafik Tasarım

Telefon :  0 (258) 296 1155

E-Posta : catmaca@pau.edu.tr

 

Cemile DÜNDAR

Tübess – Kampüs Dışı Erişim

Telefon :  0 (258) 296 2180

E-Posta : cdundar@pau.edu.tr

Sevim Özen

Sevim ÖZEN

Satın Alınan Kitap İşlemleri

Telefon :  0 (258) 296 1963

E-Posta : sevimo@pau.edu.tr

 

Ramazan ÇÖLGEÇEN

Etiket ve Barkod İşlemleri

Telefon :  0 (258) 296 2179

E-Posta : rcolgecen@pau.edu.tr

Şerife CERİT

Demirbaş İşlemleri

Telefon :  0 (258) 296 2176

E-Posta : scerit@pau.edu.tr

 

Hatice Sibel Erol Yılmaz

Hatice Sibel Erol Yılmaz

Okuyucu Hizmetleri

Telefon :  0 (258) 296 2181

E-Posta : serol@pau.edu.tr

Ünal ŞEVİK

Okuyucu Hizmetleri – Teknik İşlemler

Telefon :  0 (258) 296 2181

E-Posta : usevik@pau.edu.tr

 

Erhan ÜNAL

Okuyucu Hizmetleri

Telefon :  0 (258) 296 2181

E-Posta : eunal@pau.edu.tr

Halil DOĞAN

Baskı ve Ciltleme İşlemleri

Telefon :  0 (258) 296

E-Posta : hdogan@pau.edu.tr

 

Suat Bilen

Suat BİLEN

Bilgi İşlem-Donanım

Telefon :  0 (258) 296 2181

E-Posta : sbilen@pau.edu.tr

Şaban Şüphesiz

Şaban ŞÜPHESİZ

Okuyucu Hizmetleri

Telefon :  0 (258) 296 2181

E-Posta : ssuphesiz@pau.edu.tr

 

Hatice Yığnak

Hatice YIĞNAK

Ayniyat

Telefon :  0 (258) 296 2177

E-Posta : hdagli@pau.edu.tr

Ayşe Yıldız

Ayşe YILDIZ

Demirbaş İşlemleri

Telefon :  0 (258) 296

E-Posta : ayseyildiz@pau.edu.tr