• Prof. Dr. Fuat Sezgin
    KÜTÜPHANESİ
Ana Sayfa / Infobase

Infobase’e ait 4 adet veritabanı bulunmaktadır. Dilerseniz tüm veri tabanlarına toplu olarak erişebilir veya aşağıdaki linkler aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz

 

Kullanıcı adı: pamukkale

Şifre: media

 

Hatırlatma: Deneme erişimi bitiş tarihi 13 Kasım 2020'dir.

 

Infobase:  http://online.infobaselearning.com/Direct.aspx?aid=276365&pid=WE00

  • Infobase: Films On Demand

Films on Demand içinde bulunan 165,545 segementten oluşan 29 bine yakın videoyu sınırsız bir şekilde size sunar. Ayrıca üniversitenizin video içeriklerini de Infobase’e kendi kurum alanınıza ekleyebilir ve tüm kullanıcılarınızın hizmetine sunabilirsiniz.

https://fod.infobase.com/nd_Home.aspx

  • Infobase: Health Reference Center

Health Reference Center altında bulunan kitap ve dergilerden toplam 588,727 makaleye erişim sağlar. Vücut sistemleri, güncel sağlık sorunları, önemli hastalıklar ve koşullar, tedaviler ve prosedürlerin yanı sıra sağlık ve beslenme konularında kapsamlı bir içerik sağlar.

https://online.infobase.com/HRC/Browse/Product/11

  • Infobase: World News Digest

World News Digest, 1940’tan itibaren tarihi içeriklerle birlikte dünyaya dair güncel olayları öne çıkarır; kapsamlı tarihsel video çekimlerine kolay erişim sağlar. Ayrıca NewsEdge aracılığıyla, çoğu uluslararası kaynaklardan gelen güncel gazete başyazılarını içeren haber bülteni de sunmaktadır. Kullancılar ülke, önemli kişi ve konulara göre taramalarını kolayca yaparak diledikleri içeriğe anında erişebilmekteler.

https://wnd.infobase.com/

  • Infobase: Writer’s Reference Center

Writer’s Reference Center: Writer’s Reference Center, kullanıcılara etkili bir şekilde makale yazmak ve araştırma yapmak için gerekli tüm araçları tek noktadan elverişli bir şekilde sağlar. Yazma ve dilbilgisi mekaniğinden stil ve araştırmaya kadar, bu vazgeçilmez kaynak, kaliteli yazı yazmanın temellerini kapsamlı bir şekilde sunar ve iyi bir makale yazmak için bir kılavuz sağlar.

https://fofweb.infobase.com/wrc/default.aspx